Ziyaretçi Defteri Formu
Adınız, Soyadınız
Emali adresiniz
Mesajınız

Gönderen: Mustafa Hakkı KAYA (8/2/2010 3:23:10 PM)

Mesajı: Merhabalar;Çağdaş kentleşmede belediyelere yardımcı unsur olan kent konseylerinin önemi büyüktür,yetrki işlevini yerine getirebilsin.Bu anlamda ilçemizde kent konseyinin oluşmasına sevindim,her grup kendi dalında görv ve sorumluluk bilincinde olur gereğini yaparsa inanıyorumki modern çağdaş ve en önemlisi örnek ilçe olmak işten değil,bizlere düşen görev ise eleştiriden çok gözlemlerimizi duyurup konseye yardımcı olmak diye düşünüyorum.Bu bağlamda önerim,çevre sağlığı ve doğayı koruma grubu başkanlığında tüm konseye malumlarınız üzere büyük market ve gıda tüketim gruplarının insört ve tanıtım broşürlerini gelişigüzel dağıtıyor olmaları hem çevre kirliliğine neden olmakta daha önemlisi kağıt israfı kağıt elde etmek adına nice ormanların katledildiği düşünülecek olursa önemi daha da artar diye düşünüyorum bu anlamda konseyden çalışma ve yaptırım bekliyorum.keskin ifadeler kullanıyor isem bağışlayın gönlüm sizlerle yaptıklarınız ve yapacağınız anlamlı çalışmalar mutlaka küçümsenemez önce ülkemi sonrasında ilçemi mahallemi seviyorum insanca yaşam düşünen her insanı seviyor ve saygıyla selamlıyorum.Kolay gelsin.
Gönderen: Ali Savcı (6/29/2010 11:18:02 AM)

Mesajı:

Merhabalar,Kent konseyinin ne iş yaptığını merak ediyordum. Öğrenince çok sevindim. Artık aklımıza gelen projeleri gerçekleştirmek için gideceğimiz bir kapı var. teşekkür ediyorum


 
 
Çekmeköy Belediyesi 2010 Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği Çekmeköy Kent Konseyi'nin izni olmadan kullanılamaz, alıntı yapılamaz.