Tarih: 1/23/2012
Kent Konseyi’nden Yeni Projeler

Çekmeköy’de kentlilik bilincini yerleştirmek ve geliştirmek için kurulan Çekmeköy Kent Konseyi’nin 7. Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. 23 Ocak pazartesi günü Çekmeköy Belediyesi meclis salonunda gerçekleşen kurula Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti İlçe Başkanı Şahmettin Yüksel, Müftü Harun Cimitoğlu, Muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve üyeleri katıldı.

Olağan genel kurul toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıtkı Verim Başkanlık yaptı. Kent konseyi Başkanı Hatice Sıraç’ın selamlama konuşması ile başlayan oturumda Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz da söz aldı. Çekmeköy için canı gönülden çalışan kuruluşlara destek olduklarını söyleyen Başkan Poyraz, kent konseyinin projelerini yakından takip ettiklerini söyledi.

 

En geniş kapsamlı demokrasi meclisi olan Kent Konseyi’nde faaliyet raporunun sunulmasının ardından planlanan projeler salondakilerle paylaşıldı. İBB’nin sosyal tesis yapması ve hayvanat bahçesi projelerinin de aralarında bulunduğu onlarca proje katılımcıların bilgisine sunuldu.

 

 

Yürütme kurulunda yeni görev alanlarının isimlerinin okunmasının ardından toplantıya son verilirken, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Kent Konseyi Kurucu Başkanı Latif Coşar’a hediye takdim etti.

 Bunu Paylaş  
 
 
Çekmeköy Belediyesi 2010 Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği Çekmeköy Kent Konseyi'nin izni olmadan kullanılamaz, alıntı yapılamaz.