Tarih: 3/14/2012
Sağlıkçılar Bu Yemekte Buluştu

Çekmeköy Kent Konseyi ve Çekmeköy Belediyesi , Tıp Bayramı nedeniyle sağlık görevlileri onuruna bir yemek verdi. Yemeğe, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci, Kent Konseyi Başkanı Hatice Sıraç, Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar, ilçedeki sağlık kuruluşlarında çalışan doktorlar, hemşireler ve diğer sağlık görevlileri katıldı.

 

 

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, göreve başladıklarında her mahallede sağlık ocağı olması hedefleri olduğunu ve 4. yıla girerken devlet, vatandaş belediye iş birliği ile bu amaçlarına ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Halka en yakın sağlık birimi olan Aile Sağlığı Merkezlerinde çalışan aile hekimlerinin ve diğer sağlık görevlilerinin öneminden bahseden Başkan Poyraz, belediyenin kapılarının her zaman açık olduğunu, halkın sağlığı için her zaman kendilerine yardımcı olmaya hazır olduklarını belirtti.

 

 

 

 Bunu Paylaş  
 
 
Çekmeköy Belediyesi 2010 Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği Çekmeköy Kent Konseyi'nin izni olmadan kullanılamaz, alıntı yapılamaz.