Tarih: 11/2/2012
Kent Konseyi, Vali Mutlu'yu Ziyaret Etti

 

Çekmeköy Kent Konseyi Üyeleri, Vali Mutlu’yu makamında ziyaret ettiler

 

Çekmeköy’ün çehresini değiştirmek için çalışan ilçenin en büyük sivil toplum hareketi olan kent konseyinin üyeleri İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’yu ziyaret etti. Valilik Makamı'nda gerçekleşen ziyarete Çekmeköy Kent Konseyi Başkanı Hatice Sıraç ve konseyi oluşturan meclislerin başkanları katıldı.

 

Başkan Hatice Sıraç, Kent Konseyi çalışmaları kapsamında halkın beklentilerini ve ilçenin ihtiyaçlarını tespit ettiklerini, ilgili kurumlarla iletişime geçerek projelerin uygulanmasını sağladıklarını anlattı. Yakın zamana kadar sarı dolmuş hattı olmayan ilçede şimdi düzenli bir ulaşım ağı oluştuğunu söyleyen Sıraç, çalışmalarında kurumların da kendilerine çok destek olduğunu anlattı. Büyük yeşil alanlarla kaplı olan Çekmeköy’de doğal hayvan parkı ve sosyal tesis kurulması için çalıştıklarını söyleyen Sıraç, Vali Mutlu’ya projelerin detaylarını anlattı. Çekmeköy’e yaptığı ziyaretlerde ilçedeki değişimi gözlemlediğini söyleyen Vali Mutlu, yapacağı ilk ziyarette Kent Konseyi ekibi ile tanışmak istediğini söyledi.

 

 Bunu Paylaş  
 
 
Çekmeköy Belediyesi 2010 Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği Çekmeköy Kent Konseyi'nin izni olmadan kullanılamaz, alıntı yapılamaz.