Tarih: 3/8/2010
Çekmeköy Kent Konseyi Kadın Meclisi “Kadınlar Günü”nü Kutladı

Çekmeköy Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri İstanbul Valisi Muammer Güler’in eşi Neval Güler’i ağırladı.Çekmeköylü kadınların biraraya geldiği yemeğin açılış konuşmasını Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Zerrin Menteşoğlu yaptı. Konuşmasında Kadın Meclisi’nin tamamen gönüllülük esasına dayalı yapıldığını söyleyen Menteşoğlu çalışmalarına destek veren Çekmeköy Kaymakamı ve Belediye Başkanı’nın eşlerine teşekkür etti. Menteşoğlu sözlerinin devamında; “Kadın Meclisi’nin en öncelikli görevleri arasında kadınları topluma faydalı çocuklar yetiştiren, faydalı, girişimci, üretken bireyler olmaları için desteklemektedir. Çalışmalarımız gönüllülük esasına göre devam etmektedir. Bu bağlamda daha iyi bir Çekmeköy için tüm kadınlarımızı çalışmalarımıza destek vermeye davet ediyorum. Ayrıca bugün şeref konuğumuz olan ve bizi ilk organizasyonumuzda yalnız bırakmayan Sayın Valimizin Eşi Sayın Neval Güler’e teşekkürlerimizi sunarız dedi.”
Menteşoğlu’nun ardından konuşan Neval Güler Çekmeköylü kadınları böyle bir oluşum içinde oldukları için tebrik etti. Program plaket töreni ve Türk Sanat Müziği programının ardından son buldu.Bunu Paylaş  
 
 
Çekmeköy Belediyesi 2010 Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği Çekmeköy Kent Konseyi'nin izni olmadan kullanılamaz, alıntı yapılamaz.