Tarih: 1/24/2013
Madde Bağımlılığı ile Mücadele

Çekmeköy Belediyesi ve Çekmeköy Kent Konseyi, madde bağımlılığı ile mücadele konusunda örnek bir programa birlikte imza attı. Madde bağımlılığı ile mücadele konulu eğitim semineri programı, Turgut Özal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 

 

Çekmeköy Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından ilçe genelindeki ortaokul ve liselerde uzun zamandır yapılan bilgilendirme çalışmaları ile madde bağımlılığının beraberinde getirdiği zarar ve felaketler konusunda gençlerin aydınlatılması sağlandı. Sürecin devamında düzenlenen eğitim seminerinde her yaştan Çekmeköylü, madde bağımlılığı konusunda uzmanlar tarafından bilgilendirildi.

 

Düzenlenen programa Çekmeköy Kaymakamı Mehmet Arslan, Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanı Şahmettin Yüksel, Emniyet Müdürü Vedat Erdem, İlçe Karakol Komutanı Binbaşı Engin Yılmaz, Yeşilay Derneği Genel Başkan Yardımcısı Ayla İskenderoğlu ve Kent Konseyi Başkanı Hatice Sıraç da katıldı.

 

 

  Bunu Paylaş  
 
 
Çekmeköy Belediyesi 2010 Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği Çekmeköy Kent Konseyi'nin izni olmadan kullanılamaz, alıntı yapılamaz.