Tarih: 11/11/2013
Çekmeköy Kadın El Ürünleri Pazarı Üç Yaşında

Belediyeler ve bazı devlet kurumlarının açtığı kurslardan sonraki süreçte, bayanların yaptığı el ürünlerini evlerinin dışına çıkarması, çevresindekilerle paylaşması ve bunun evlerine gelir olarak dönmesi amacıyla kurulan ÇEKEP’in üçüncü yaşı kutlandı. El emeği göz nuru çalışmaların birçok evin ekonomisine katkı sağlaması ve sosyal alanda da kadınların başarılarının ortaya çıkması için önemli bir adım olarak kabul edilen projenin yıl dönümü kutlamasında önemli isimler buluştu.


 


AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Turizm ve Devlet eski Bakanı Güldal Akşit, Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Şahmettin Yüksel, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu’nun eşi Gülser Babuşçu, TOBB Kadın Girişimciler Başkanı Hatice Kal, Kent Konseyi Başkanı Hatice Sıraç gibi isimleri buluşturan program Ulus Pazar’ında gerçekleşti.
Heyet, ÇEKEP bünyesinde Çekmeköy Ulus Pazarı’nda satış yapılan alanı ziyaret ederek, proje kapsamında sosyo-ekonomik hayata kazandırılan kadınlarla buluştu.Alışveriş Yaptı

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Turizm ve Devlet eski Bakanı Güldal Akşit, pazarda bulunan tezgahları tek tek dolaşarak, alışveriş yaptı.
 

 

 


Bunu Paylaş  
 
 
Çekmeköy Belediyesi 2010 Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği Çekmeköy Kent Konseyi'nin izni olmadan kullanılamaz, alıntı yapılamaz.