Tarih: 5/21/2014
Çekmeköy Kent Konseyi 12. Kez Toplandı

Çekmeköy Kent Konseyi’nin Çekmeköy Belediyesi’nde yapılan 12. Genel Kurulu, Atatürk ve silah arkadaşlarının yanı sıra Soma’da hayatını kaybeden maden şehitleri için yapılan saygı duruşu ile başladı.  Kent Konseyi Başkanı Hatice Sıraç’ın açılış konuşması ile başlayan genel kurulda konseyin kurucu başkanı Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Latif Coşar’a da söz aldı. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın selamlarını ileterek söze başlayan Coşar şunları söyledi; “Kent Konseyi şehrin her kesiminden insanı bir araya getiren bir sivil toplum kuruluşudur. Yeni tanıdığımız bu sivil toplum kuruluşunun bütçesi yoktur. Kentin kurumları projelerin içeriğine göre proje ortağı olarak şehrin gelişimine destek olurlar. 2009 yılında kurduğumuz bu konseyin 12. Genel Kurul Toplantısı’nın yeni projeler için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

 

 

Çekmeköy Kent Konseyi’nin 5 yıllık süreçte yaptığı çalışmaların sunumunun ardından, tayini çıkarak Çekmeköy’den ayrılan eski Çekmeköy Kaymakamı Mehmet Arslan, Eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıtkı Verim ve emniyet müdürleri anıldı.

 Bunu Paylaş  
 
 
Çekmeköy Belediyesi 2010 Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği Çekmeköy Kent Konseyi'nin izni olmadan kullanılamaz, alıntı yapılamaz.