Tarih: 12/1/2014
Çekmeköy Sağlık İçin Yürüdü

 

 

Sağlık Bakanlığı, Çekmeköy Belediyesi ve Çekmeköy Kent Konseyi, obezite ile mücadele kapsamında ''Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Yürüyüşü” adıyla Çekmeköy Doğa Parkı’ta yürüyüş düzenledi. Düzenlenen yürüyüşe Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sırmacı, Ahmet Epli, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih Kırıcı, Çekmeköy Kent Konseyi Başkanı Hatice Sıraç, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

 

ÇEKMEKÖY SAĞLIK İÇİN YÜRÜDÜ

 

Yürüyüşe katılan Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Epli,”Bugün obezite ile mücadele kapsamında yağmura ve soğuğa rağmen güzel bir yürüyüş düzenledik. Kasım ayının son gününde vatandaşlarımızla birlikte, yüzde 75’i orman olan Çekmeköy’de bu organizasyonun yapılması çok anlamlı oldu. Yürüyüşe katılan vatandaşlarımıza, organizasyonda emeği geçen ilçe Sağlık Müdürlüğümüze ve  Çekmeköy Kent Konseyi’ne teşekkür ediyorum , ” dedi.

 

ÇEKMEKÖY SAĞLIK İÇİN YÜRÜDÜ

 

Yağışlı havaya rağmen vatandaşlarla yürüyüşe katılan Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, düzenlenen yürüyüşün faydalı olduğunu ve zaman zaman kendisinin de Doğa Parkı’te yürüyüşlere katıldıklarını ifade etti. Kansız,”Çekmeköylüler artık sağlıklı bir şekilde geleceğe yürüyecek, herkese sağlıklı günler diliyorum” dedi.

 

ÇEKMEKÖY SAĞLIK İÇİN YÜRÜDÜ

 

 Bunu Paylaş  
 
 
Çekmeköy Belediyesi 2010 Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği Çekmeköy Kent Konseyi'nin izni olmadan kullanılamaz, alıntı yapılamaz.