Tarih: 6/3/2015
Girişimci Kadınlar Çekmeköy’de Buluştu

Girişimci kadınların ekonomiye olan katkılarının artırılması ve girişimciler arası diyalogların güçlendirilmesi amacıyla başlatılan “Girişimci Kadınlar Çekmeköy’de Buluşuyor” projesi çerçevesinde Çekmeköy Kent Konseyi girişimci kadınları yemekte buluşturdu. Çekmeköy Belediyesi Nikah Sarayı’nda, Kent Konseyi Başkanı Hatice Sıraç'ın ev sahipliğinde   gerçekleşen toplantıya; Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin eşi Fatma Güllüce, AK Parti 1’inci Bölge Milletvekili adayları Ayşe Kartal ve Mustafa Demiral ‘ın yanı sıra çok sayıda girişimci kadın katıldı.

 


“Çekmeköy 4‘Üncü Yılında Metrosunun Temelini Atmış, 6’ncı Yılında Metrosuna Kavuşmuş Bir İlçe”
Çekmeköy Kent Konseyi çalışanlarını çalışmalarından dolayı tebrik eden Başkan Ahmet Poyraz, ”Belediyemizin önemli bir sivil toplum kuruluşu içerisinde birçok farklı yapılandırmayı barındıran bir kurulu. Bizimle beraber şehrin güzelleşmesine önemli katkıları olan kardeşlerimiz var içerisinde. İçerisinde bulunduğumuz hizmet kurumunu vatandaşlara kazandırmak gerçekten parayla da olmaz. Bu tabi ki duayla olur. Biz de milletimizden aldığımız duayla bunlara devam edeceğiz. Hemen yan tarafımızda metro getiriyoruz. Çok büyük hizmet bu. Çekmeköy 4'üncü yılında metrosunu temelini atmış 6’ncı yılın sonunda metrosuna kavuşmuş bir ilçe” ifadelerini kullandı.

  

Fotoğraf: İsmail Torlak 

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

 Bunu Paylaş  
 
 
Çekmeköy Belediyesi 2010 Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği Çekmeköy Kent Konseyi'nin izni olmadan kullanılamaz, alıntı yapılamaz.