Tarih: 1/10/2016
Engelsiz Yemek Yarışması

Çekmeköy Kent Konseyi tarafından düzenlenen Engelsiz Yemek Yarışması  Mehmet Akif Kültür Merkezi’nde yapılan sunum etkinliği ile tamamlandı. Çekmeköy’de yaşayan engellilerin ve ailelerin katıldığı yemek yarışmasında, sosyal hayatın her alanında kendilerini gösteren engelli bireylerin mutfak konusunda da iddialı oldukları, yaptıkları yemeklerle gözler önüne serildi.  

 

 

 

Çekmeköy Kent Konseyi Başkanı Hatice Sıraç’ın ev sahipliği yaptığı yarışma programına; Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih Kırıcı ve başkan yardımcıları katıldılar.

 

 

Protokol üyelerinin konuşmalarıyla başlayan programda jüri üyeleri ve konuklar yemeklerin tadına bakarak, dereceye girenleri belirlediler. Dereceye girenlere ödülleri  takdim edilirken, başarmak için hiçbir engel yok mesajı verildi. 

 

Çekmeköy Kent Konseyi Başkanı Hatice Sıraç, jüri başkanlığı yaparak projeye destek veren TAŞFED Başkanı Yalçın Manav’a teşekkür çiçeği takdim etti. Bunu Paylaş  
 
 
Çekmeköy Belediyesi 2010 Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği Çekmeköy Kent Konseyi'nin izni olmadan kullanılamaz, alıntı yapılamaz.