Tarih: 4/15/2016
Uluslararası Kent Konseyleri ve Kentler Kongresi

            İstanbul Aydın Üniversitesi öncülüğünde çeşitli illerin Kent konseylerinin katılımı ile 14-15 Nisan 2016 tarihinde  Florya kampüsünde iki günlük çalıştay gerçekleştirilmiştir.

Çalıştay dallarında uzman akademisyenler katılım sağlamıştır.

Programa konuşmacı olarak Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris GÜLLÜCE, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman ÇAĞRICI, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah DEMİRCAN, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel KARADENİZ, İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörü Pr. Dr. Yadigar İZMİRLİ, Silivri Belediye Başkanı Özcan IŞIKLAR, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan AKGÜN, katılım sağlamıştır.

Çekmeköy Kent Konseyi olarak Türkiye de ilk defa yapılan çalıştaya katılım sağlayarak akademisyenlerle gerçekleştirilen çalıştaylar da konular masaya yatırılarak müazekere yapılmıştır.

 

Aydın Üniversitesi Florya Kampüsü bahçesinde Çekmeköy Kent Konseyi adına tahsis edilen standımızda iki gün boyunca gelen misafirlere Çekmeköy Kent Konseyi çalışmalarımızı ve Çekmeköy ilçesinin tanıtımını gerçekleştirdik. 

 Bunu Paylaş  
 
 
Çekmeköy Belediyesi 2010 Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği Çekmeköy Kent Konseyi'nin izni olmadan kullanılamaz, alıntı yapılamaz.