Tarih: 6/3/2016
Başkan Poyraz Özden Cengiz Anadolu Lisesi’nde Gençleri Dinledi

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz “Gençlerle Başbaşa”  programı kapsamında Özden Cengiz Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Programa Çekmeköy Kent Konseyi Başkanı Hatice Sıraç, Özden Cengiz Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet Uğurelli ve  öğretmenler katıldı.

 

 

Programda gençlere seslenen Başkan Poyraz “ Okulunuzu ve Prof. Dr. Aziz Sancar Bilim Olimpiyatları’nda dereceye giren arkadaşlarınızı tebrik ediyorum. Göreve başladığımda attığım ilk imza bu okulun protokolüydü. Bugün bu okulda sizlerle birlikte olmak, muhabbet etmek son derece mutluluk verici.  Bugüne kadar Çekmeköy’de eğitim öğretim için var gücümüzle çalıştık. Bundan sonrada çalışmaya devam edeceğiz. Eğitim bizim olmazsa olmazımız. Geleceğimizin teminatı ve yöneticilerini dinlemek onları anlamak için yapılan bu program bizim için çok önemli. Bugün mikrofon sizin. Siz soracaksanız biz cevaplayacağız inşallah,” dedi.

 

 

 

Programda gençler Çekmeköy’e yapılan yatırımlar, eğitim sitemi, ulaşım ve okullarında ki projeler gibi çeşitli konularda Başkan Poyraz’a sorular yönelttiler. Başkan Poyraz gelen soruları cevaplarken öğrencileri geri dönüşüm ve bilim alanında gerçekleştirdikleri projeleri için tebrik etti. 

 Bunu Paylaş  
 
 
Çekmeköy Belediyesi 2010 Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği Çekmeköy Kent Konseyi'nin izni olmadan kullanılamaz, alıntı yapılamaz.