Tarih: 9/30/2016
Kent Konseyi 16. Kez Toplandı

 

Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş, İlçe Müftüsü Muhammed Suiçmez, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcıları, sivil toplum kuruluşları ve muhtarlar Çekmeköy Kent Konseyi 16. Genel Kurul toplantısına katıldı.

 

 

Çekmeköy Kent Konseyi’nin Çekmeköy Belediyesi’nde yapılan 12. Genel Kurulu, Atatürk, silah arkadaşları ve şehitler için yapılan saygı duruşu ile başladı. Program, Kent Konseyi Başkanı Hatice Sıraç'ın  faaliyet raporu sunumu, başkan teklifi, yürütme kurulu, meclis ve çalışma kurullarının ibrası, gelecek döneme ait yıllık planın okunması, dilek ve temenniler ile devam etti.

 

Yeni dönemde de Kent Konseyi Başkanlığını yürütecek olan Hatice Sıraç ve yönetimine hayırlı olsun dileğini ileten Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz yapılacak çalışmalarda kendilerine başarılar diledi. 

 Bunu Paylaş  
 
 
Çekmeköy Belediyesi 2010 Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği Çekmeköy Kent Konseyi'nin izni olmadan kullanılamaz, alıntı yapılamaz.