Tarih: 6/9/2010
Başarıya Bir Ödül De Çekmeköy’den

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Yapılan 2009-2010 Öğretim Yılı İstanbul Ve 7.Bölge Proje Tabanlı Beceri Yarışması “Elektrik-Elektronik Ve Otomasyon” Yarışması’nda Çekmeköy’e derece kazandıran Öğrenci ve Öğretmenlerimiz ödüllendirildi.

Çekmeköy Belediyesi ve Çekmeköy Kent Konseyi 2009-2010 öğretim yılı İstanbul ve 7.bölge Proje Tabanlı “Elektrik-Elektronik ve Otomasyon” Beceri yarışmasında “PLC-SİZ” adlı projesiyle 1.lik alan öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür plaketi verdi.

Çekmeköy Kent Konseyi Eğitim Kültür ve Sanat Çalışma Grubu tarafından organize edilen törende öğrencilere plaketlerini Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şenol ÇETİN, Kent Konseyi Başkanı ve Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Latif COŞAR, ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıtkı VERİM verdi.

9 Haziran 2010 Çarşamba günü öğrencileri, okulları Taşdelen İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde ziyaret eden Başkanlar Çekmeköy’e eğitim alanında böyle bir başarı kazandırdıkları için teşekkür etti ve projede emeği geçen öğrencilere birer dizüstü bilgisayar hediye etti. Ayrıca bu başarılarının diğer okullara ve öğrencilere örnek olmasını dilediklerini belirtti.

2009-2010 öğretim yılı İstanbul ve 7.Bölge Proje Tabanlı Elektrik-Elektronik ve Otomasyon dalında makine sanayisinde büyük kolaylık sağlayacak ve maliyetleri 10 katına kadar indirebilecek “PLC-SİZ” adlı Projeleri ile beceri yarışmasında birincilik alan Berk YILMAZ, Engin KIR, Ulaş KILIÇ’tan oluşan grubun Danışman Öğretmenliğini Selçuk TERZİOĞLU ve Fatih ATAMTÜRK yaptı.
 Bunu Paylaş  
 
 
Çekmeköy Belediyesi 2010 Tüm Hakları Saklıdır. Site İçeriği Çekmeköy Kent Konseyi'nin izni olmadan kullanılamaz, alıntı yapılamaz.